dit is de DEFINITIEVE startlijst van ZONDAG

aan het einde van de dag is er 1 prijsuitreiking waarbij ook de overall kampioenen bekend worden gemaakt.

Er wordt gereden met startnummers! hier dien je zelf voor te zorgen! je startnummer bestaat uit de laatste 3 cijfers van je combinatienummer.

Lijst gemaakt op: 29-08-2019 22:11:23

Vrijdag Z2 paarden ring 2

Ring 2

Jury bij C: Elsen, D. Den

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
09:1599Annemarie HannenNeermolens FelinegroNegroZ2P30
09:23102Inge De GreefRising Star BGribaldiZ2P30
09:30103Lysanne EijlanderEscape MJazzZ2P30
09:3898Malene NootenboomBWR IcoonDream BoyZ2P30
09:45101Verenice De JagerGigantBordeauxZ2P30
09:53100Anne-laure KwaspenShatt El DijalaDe Vito II Van Stal RomanoZ2P30
10:00468Wilma Van Steenbergen - AlleblasElviraWestenwindZ2P30



Vrijdag ZZL ring 2

Ring 2

Jury bij C: Elsen, D. Den

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
10:08110Carolien StofbergenQuaterback JuniorQuarterbackZZLP34
10:16113Carola SchipperGonzoWestpointZZLP34
10:23111Suzan BunnikGianinniVivaldiZZLP34
10:31109Samantha van der RestHonest-loveLauries CrusadorZZLP34
10:38 pauze (15 min.)     



Vrijdag Z1 paarden ring 2

Ring 2

Jury bij C: Elsen, D. Den

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
10:5391Linda MetselaarVouloir's Rubin Z1P26
11:01416Irene KuiperDarioDreamcatcherZ1P26
11:0886Esmee HellingSIRIUS BLACKSunny BoyZ1P26
11:1682Sam De WitRoyal Roxy DRoyal DanceZ1P26
11:2387Senna FluitOrchid's ZodiacOrchid's ToniiZ1P26
11:3180Evey ZeeZeusSoniqueZ1P26
11:3888Elisa BloklandBeaufeera AltenaUpper ClassZ1P26
11:4683Bowine Van VlietCaravaLord LeatherdaleZ1P26
11:5389Vanessa BolleboomEmarilia BSandreoZ1P26
12:0190Genessey AardenBego's Banto's Biko RtPainted BlackZ1P26
12:0881Romy VeldmeijerBritt DCUngaroZ1P26
12:1685Yvette VergeerOosteind's PepperCoelenhage's PromiseZ1P26
12:23       



Vrijdag Z pony's ring 2

Ring 2

Jury bij C: Elsen, D. Den

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.
12:30385Nina MonassoSwenVader OnbekendZ1D26
12:38 baan verkleinen (45 min.)     



Vrijdag L2 paarden ring 2

Ring 2

Jury bij C: Rijswijk, E.B. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
13:23458Carola KralKingdom SummerEye CatcherL2P14
13:31294Iemke FennemaDe Wheem's CasperAester El NinoL2P14
13:38255Sabina ReunekerUps a DaisyVoltaireL2P14
13:46450Ayla PauelCampari L2P14
13:53378Renate VerhoornWest Point ValleyKubrick XxL2P14
14:0124Coby Van der MeerWichitaFlemminghL2P14
14:0823Fleur RietdijkAlteaJuventusL2P14
14:1625Edine De BuckGiuliettaOscarL2P14
14:23 jurywissel (15 min.)     



Vrijdag M1 paarden ring 2

Ring 2

Jury bij C: Hees, M.E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
15:08       
15:1642Victoria Van der PasCammilaSandreoM1P18
15:2345Esmee HellingSinistraSandro BedoM1P18
15:31398Louise De Kruijfi'm Legend M1P18
15:3841Jelmer PauelZie Roulette WPrestige VdlM1P18
15:4646Lynn DohmenFlinnFidertanzM1P18
15:5338Nynke WygmanYpeTije 401M1P18
16:0147Jasmijn HofmanMaanStendert 447M1P18
16:0844Pippa KrefferTebaldiJazzM1P18
16:1639Zassa VissersBoFlemminghM1P18
16:2343Victoria Van der PasGinellie-mChello Ill VDLM1P18
16:31 pauze (15 min.)     



Vrijdag M pony's ring 2

Ring 2

Jury bij C: Hees, M.E.

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.
14:38129Zassa VissersTomorrows DreamVader OnbekendM1E18
14:46404Maddy DijkshoornObama H DiorKantje's Ronaldo 197ps.d.h.M2D22
14:53132Tamar Van OsNia Domo's ChanelDe Goede Ree's MetallM2D22
15:01130Kyra BezemerDempsy ShowtimeNia Domo's BoleroM1D18



Vrijdag M2 paarden ring 2

Ring 2

Jury bij C: Hees, M.E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
16:4521Jennifer DijkmansFireflyValdezM2P22
16:5367Samara DerksenWhizzy TNegroM2P22
17:0061Sietske WijnmaalenDa Vinci VSan AntonioM2P22
17:0864Willeke KreftZivagoRash RM2P22
17:1560Benthe GoldmanAdelin RtTuschinskiM2P22
17:2365Carola PosthumaGraceSorentoM2P22
17:3062Hester JerphanionElvinJazzM2P22
17:3866Marcella SluisDuchess RaniaLord LeatherdaleM2P22
17:45400Ika Van de PasFuroraUphillM2P22
17:5384Bowine Van Vlieti'm LegendDon't Touch It MM2P22



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)