dit is de DEFINITIEVE startlijst van ZONDAG

aan het einde van de dag is er 1 prijsuitreiking waarbij ook de overall kampioenen bekend worden gemaakt.

Er wordt gereden met startnummers! hier dien je zelf voor te zorgen! je startnummer bestaat uit de laatste 3 cijfers van je combinatienummer.

Lijst gemaakt op: 30-08-2019 18:22:42

Zatedag M1 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Leeuw, Y.J. De

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
09:00950Victoria Van der PasCammilaSandreoM1P17
09:08573Louise De Kruijfi'm Legend M1P17
09:15005Pippa KrefferTebaldiJazzM1P17
09:23507Anouk Van der ZandenHaiwatAdvanceM1P17
09:30715Wijnske Van SteenhovenJunckApacheM1P17
09:38788Lynn DohmenFlinnFidertanzM1P17
09:45498Nynke WygmanYpeTije 401M1P17
09:53538Jasmijn HofmanMaanStendert 447M1P17
10:00680Luna van de BeekIndian RebelVader OnbekendM1P17
10:08489Zassa VissersBoFlemminghM1P17
10:15328Victoria Van der PasGinellie-mChello Ill VDLM1P17
10:23 pauze (15 min.)     



Zaterdag M2 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Leeuw, Y.J. De

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
10:38587Carola PosthumaGraceSorentoM2P21
10:46226Hester JerphanionElvinJazzM2P21
10:53151Lianne Van RijnFelineHoustonM2P21
11:01217Benthe GoldmanAdelin RtTuschinskiM2P21
11:08953Marcella SluisDuchess RaniaLord LeatherdaleM2P21
11:16840Daphne Van LeeuwenSalve JuniqueEverdaleM2P21
11:23197Bowine Van Vlieti'm LegendDon't Touch It MM2P21
11:31642Willeke KreftZivagoRash RM2P21
11:38944Sietske WijnmaalenDa Vinci VSan AntonioM2P21
11:46786JoŽlle VergroesenIndio JackExceso JBM2P21



Zaterdag M pony's ring 1

Ring 1

Jury bij C: Leeuw, Y.J. De

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.
11:53175Dot van ZomerenIsolanIsarcoM1D17
12:01107Maddy DijkshoornObama H DiorKantje's Ronaldo 197ps.d.h.M2D21
12:08557Zassa VissersTomorrows DreamVader OnbekendM1E17
12:16257Kyra BezemerDempsy ShowtimeNia Domo's BoleroM1D17



Zaterdag L2 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Bos - Van der Niet, E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
12:23965Iemke FennemaDe Wheem's CasperAester El NinoL2P13
12:31524Renate VerhoornWest Point ValleyKubrick XxL2P13
12:38010Ayla PauelCampariRhodiumL2P13
12:46862Coby Van der MeerWichitaFlemminghL2P13
12:53342Fleur RietdijkAlteaJuventusL2P13
13:01203Alice V.d. MarelIdylle Idee DbiApacheL2P13
13:08986Annemieke Van der MeuleC'est La VieDon PrimaireL2P13
13:16748Carola KralKingdom SummerEye CatcherL2P13



Zaterdag L1 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Bos - Van der Niet, E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
13:23294Mayra GorterTolerance--L1P9
13:31412Lonneke TeismanDiŽgo ZCalvino ZL1P9
13:38694Amber StuijfzandInxsDeluxeL1P9
13:46467Isa Van WijheToxicKroongraafL1P9
13:53350Sylvia RisEriose LaneOscarL1P9
14:01957Mandy OosthoekWoudtzicht's JoyboyDream BoyL1P9
14:08209Tim MoesmanKadenceNegroL1P9



Zaterdag Z1 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Terra, A.E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
14:15 rijbanen slepen en vergroten (45 min.)     
15:00423Silvia DrescherEastwoodWestenwindZ1P25
15:08315Elisa BloklandBeaufeera AltenaUpper ClassZ1P25
15:15536Genessey AardenBego's Banto's Biko RtPainted BlackZ1P25
15:23192Evey ZeeZeusSoniqueZ1P25
15:30121Bowine Van VlietCaravaLord LeatherdaleZ1P25
15:38553Vanessa BolleboomEmarilia BSandreoZ1P25
15:45638Anne-laure KwaspenShatt El DijalaDe Vito II Van Stal RomanoZ2P29
15:53998Luuck DekkerRoyal Roxy DRoyal DanceZ1P25
16:00011Nathalie DriesZiganoPacificZ1P25
16:08645Silvia DrescherDream GirlDream OnZ1P25
16:15 pauze (15 min.)     



Zaterdag Z2 paarden ring 1

Ring 1

Jury bij C: Terra, A.E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
16:30992Wilma Van Steenbergen - AlleblasElviraWestenwindZ2P29
16:38280Vivianne NijsHummerOscarZ2P29
16:45769Verenice De JagerGigantBordeauxZ2P29
16:53672Annemarie HannenNeermolens FelinegroNegroZ2P29
17:00842Steffanie de KuijperDuckVaillantZ2P29
17:08945Suzanne De BoerD'iorLord LoxleyZ2P29



Zaterdag ZZL ring 1

Ring 1

Jury bij C: Terra, A.E.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
17:15635Dinja VolkersDijckhoeve's AmouretteTrento BZZLP33
17:23567Carolien StofbergenQuaterback JuniorQuarterbackZZLP33
17:30006Carola SchipperGonzoWestpointZZLP33
17:38447Samantha van der RestHonest-loveLauries CrusadorZZLP33
17:45432Kelly Van WindenAngelo MoroltoAshkarZZLP33
17:53484Sylvia Van 't Hof - WafelbakkerFridayUphillZZLP33



Kur op muziek

Ring 1

Jury bij C: Terra, A.E.

tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.
19:00418Nina MonassoSwenVader OnbekendZ1D49
19:10413Arwen SchaafOrchid's NielsKantje's CarlandoZ2EZ2-K-Po-16
19:20297Yvette VergeerOosteind's PepperCoelenhage's PromiseZ1P49
19:30649Romy VeldmeijerBritt DCUngaroZ1P49
19:40769Verenice De JagerGigantBordeauxZ2PZ2-K-PA-16
19:50998Luuck DekkerRoyal Roxy DRoyal DanceZ2PZ2-K-PA-16
20:00242Malene NootenboomBWR IcoonDream BoyZ2PZ2-K-PA-16
        
20:10 2x demonstratie kur op muziek (1 min.)     
        



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)